Що таке акції Chemring Group (CHG)?
CHG є тікером Chemring Group (CHG), що представлений на LSE.
Заснована у 1905 зі штаб-квартирою в Romsey, Chemring Group (CHG) є компанією (Авіакосмічна та оборонна промисловість), що працює в секторі (Електронні технології).
На цій сторінці ви дізнаєтеся: що таке акції CHG? Що робить Chemring Group (CHG)? Яким є шлях розвиткуChemring Group (CHG)? Як змінилася ціна акцій Chemring Group (CHG)?
Останнє оновлення: 2026-05-17 12:33 GMT
Про Chemring Group (CHG)
Короткий огляд
Chemring Group PLC є світовим лідером у виробництві високотехнологічної продукції та послуг для аерокосмічної, оборонної та безпекової галузей. Компанія працює у двох сегментах: Датчики та Інформація (кібербезпека, електронна війна та виявлення загроз) та Контрзаходи та Енергетика (світлошумові гранати, приманки та спеціалізовані матеріали).
За фінансовий рік, що закінчився 31 жовтня 2024 року, Chemring повідомила про сильні результати, з доходом, що зріс на 8% до £510,4 млн. Завдяки безпрецедентному попиту, портфель замовлень досяг рекордних £1,04 млрд, забезпечуючи високу прозорість майбутнього зростання, незважаючи на операційні виклики в першій половині року.
Основна інформація
Вступ до бізнесу Chemring Group PLC
Chemring Group PLC (LSE: CHG) — провідна глобальна технологічна компанія FTSE 250, що спеціалізується на розробці, виробництві та підтримці високотехнологічних сенсорів, систем захисту інформації та енергетичних систем. Працюючи переважно на ринках оборони та безпеки, Chemring надає критично важливі рішення для захисту високовартісних платформ і персоналу від еволюційних загроз.
1. Детальний огляд бізнес-сегментів
Операції Chemring стратегічно організовані у два основні звітні сегменти, кожен з яких зосереджений на окремих технологічних можливостях:
Сенсори та інформація: Цей сегмент з високою маржинальністю, орієнтований на технології, зосереджений на «Захисті людей і платформ». Він включає:
· Roke Manor Research: світового класу центр досліджень і розробок у галузі кібербезпеки, електронної війни (EW) та штучного інтелекту (AI). Roke надає передові сенсори та програмне забезпечення для розвідки урядовим і комерційним клієнтам.
· Виявлення вибухових загроз: розробка ґрунтового радару (GPR) та інших сенсорних технологій для виявлення саморобних вибухових пристроїв (IED) і мін.
· Хімічне та біологічне виявлення: передові сенсори точкового виявлення та дистанційного контролю для ідентифікації небезпечних біологічних і хімічних агентів, переважно для Міністерства оборони США.
Контрзаходи та енергетика: Цей сегмент зосереджений на «Захисті платформ і забезпеченні ефектів». Він включає:
· Контрзаходи: світовий лідер у розробці та виробництві одноразових приманок (світлошумових гранат і хмар), які використовуються для захисту літаків, кораблів і наземних платформ від керованих ракетних загроз.
· Енергетика: спеціалізовані компоненти для космічного та оборонного секторів, включаючи ініціатори, виконавчі механізми та системи відокремлення супутників. Chemring є ключовим постачальником у глобальному ланцюгу постачання ракет і боєприпасів, забезпечуючи високошвидкісні енергетичні матеріали.
2. Характеристики бізнес-моделі
Домінування в нішевому ринку: Chemring працює на високорегульованих ринках з високими бар’єрами для входу, часто виступаючи єдиним постачальником критично важливих компонентів.
Зростання, орієнтоване на інновації: Компанія реінвестує значну частину своїх доходів у НДДКР. За фінансовий 2023 рік група зберегла сильний фокус на високозростаючих сферах, таких як кібербезпека та електронна війна через бізнес Roke.
Довгострокова видимість контрактів: Завдяки особливостям оборонних закупівель Chemring користується багаторічними рамковими угодами та міцним портфелем замовлень. Станом на 31 жовтня 2023 року закритий портфель замовлень становив £922 мільйони, що є рекордним показником.
3. Основний конкурентний захист
· Глибока технічна експертиза: Понад 450 інженерів і науковців у Roke забезпечують компанії інтелектуальну власність, яку важко відтворити конкурентам.
· Регуляторні та безпекові бар’єри: Виробництво енергетичних матеріалів і контрзаходів вимагає спеціалізованих об’єктів і суворих урядових ліцензій, створюючи значний захист від нових учасників.
· Стійкі відносини з клієнтами: Chemring має довготривалі партнерства з Міністерством оборони США (DoD), Міністерством оборони Великої Британії (MoD) та провідними підрядниками Tier 1, такими як Lockheed Martin і BAE Systems.
4. Останні стратегічні кроки
Наразі Chemring переходить до стратегії «Tech-First». Ключові останні ініціативи включають:
· Розширення Roke: значні інвестиції в «Roke Academy» для формування кадрового резерву в галузі кібербезпеки та штучного інтелекту.
· Збільшення виробничих потужностей: інвестиції у збільшення виробничих потужностей енергетичних матеріалів у США та Великій Британії для задоволення зростаючого глобального попиту на боєприпаси після геополітичних змін у Європі.
· Інтеграція ESG: зобов’язання досягти «Net Zero» до 2050 року з акцентом на сталий виробничий процес енергетичних продуктів.
Історія розвитку Chemring Group PLC
Шлях Chemring від невеликого регіонального виробника до глобального лідера в оборонних технологіях характеризується стратегічними придбаннями та переходом від традиційного виробництва до високотехнологічної електроніки.
1. Етапи розвитку
Ранні роки та заснування (1905 - 1980-ті): Заснована у 1905 році, компанія спочатку спеціалізувалась на виробництві срібленого скла для радарних відбивачів. У період Холодної війни вона перейшла до більш спеціалізованого оборонного обладнання, зокрема хмар для радарних перешкод.
Ера придбань (1990-ті - 2010): Chemring розпочала агресивну стратегію розширення, придбавши численні компанії з енергетики та контрзаходів у Європі та США. Відомими придбаннями стали Alloy Surfaces і Kilgore Flares, що закріпило її домінування на ринку приманок у США.
Реструктуризація та диверсифікація (2011 - 2018): Після періоду надмірного боргового навантаження та змін у оборонних бюджетах Chemring пройшла масштабну реструктуризацію. У 2010 році ключовим стало придбання Roke Manor Research у Siemens, що ознаменувало початок трансформації компанії у цифрового та кібербезпекового гравця.
Сучасна ера: зростання, орієнтоване на технології (2019 - теперішній час): Під керівництвом CEO Майкла Орда компанія зосередилася на операційній досконалості та високомаржинальних сенсорах. Зростання глобальних оборонних витрат з 2022 року прискорило розвиток, особливо в ланцюгу постачання енергетичних матеріалів і секторі розвідки.
2. Фактори успіху та виклики
Драйвери успіху:· Придбання Roke: вважається найуспішнішим кроком в історії компанії, що забезпечило хеджування від циклічності виробництва завдяки високозростаючим доходам від консалтингу та програмного забезпечення.
· Географічна диверсифікація: створення значної присутності в США (найбільшому оборонному ринку світу) було ключовим для стабільності.
Історичні виклики:· Інциденти з безпекою: виробництво енергетичних матеріалів несе в собі вроджені ризики; історичні інциденти на об’єктах (наприклад, на майданчику в Солсбері у 2018 році) призводили до тимчасових зупинок виробництва та збільшення витрат на безпеку.
· Управління боргом: компанія стикалася з високим борговим навантаженням на початку 2010-х, але з того часу підтримує дуже сильний баланс із низьким чистим боргом.
Огляд галузі
Chemring працює в глобальній оборонній та аерокосмічній галузі, зокрема у підсекторах «Електронна війна», «Кібербезпека» та «Боєприпаси й енергетика».
1. Тенденції та каталізатори галузі
Геополітична нестабільність: конфлікт в Україні та напруженість в Індо-Тихоокеанському регіоні спричинили глобальну фазу «переброювання». Країни НАТО прагнуть досягти цільових витрат у 2% ВВП, що безпосередньо вигідно для підрозділів Chemring з енергетики та контрзаходів.
Цифровізація війни: сучасні конфлікти все більше ведуться в електромагнітному спектрі та кіберпросторі. Попит на EW та SIGINT зростає швидшими темпами, ніж на традиційне обладнання.
Суверенітет ланцюгів постачання: уряди надають пріоритет внутрішньому виробництву критичних енергетичних матеріалів для забезпечення «безпеки постачання», віддаючи перевагу місцевим гравцям, таким як Chemring.
2. Конкурентне середовище
| Сегмент | Основні конкуренти | Позиція Chemring |
|---|---|---|
| Контрзаходи | Estherline (TransDigm), Leonardo DRS | Світовий лідер у повітряних приманках. |
| Кібербезпека та розвідка | BAE Systems Applied Intelligence, Thales | Нішева, високогнучка НДДКР-спеціаліст через Roke. |
| Енергетика | Northrop Grumman, Nammo, Eurenco | Ключовий постачальник Tier 2/3 для передових матеріалів. |
3. Стан галузі та фінансові показники
Chemring позиціонується як «Критичний каталізатор». Хоча компанія не є головним підрядником (як Boeing), вона постачає необхідні компоненти, без яких головні підрядники не можуть створити свої системи.
Ключові дані (Фінансовий 2023 рік):· Дохід: £472,6 млн (зростання на 18% у річному вимірі).
· Основний операційний прибуток: £69,2 млн.
· Портфель замовлень: £922 млн (забезпечує значне покриття майбутніх доходів).
· Інвестиції в НДДКР: приблизно £10-15 млн власних інвестицій у НДДКР щорічно, доповнені дослідженнями, фінансованими клієнтами.
Джерела: Річний звіт Chemring Group PLC 2023 року, дані Лондонської фондової біржі (LSE) та аналітика Jane's Defence Weekly.
Джерела: дані про прибуток Chemring Group (CHG), LSE і TradingView
Фінансовий рейтинг Chemring Group PLC
На основі останніх повнорічних результатів за період, що закінчився 31 жовтня 2025 року, та подальших оновлень на початку 2026 року, Chemring Group PLC демонструє міцну фінансову позицію, що характеризується рекордними обсягами замовлень та покращенням операційних марж. Незважаючи на заплановане збільшення чистого боргу для фінансування стратегічного розширення потужностей, левередж Групи залишається в межах консервативних лімітів.
| Категорія метрики | Останні дані (ФР25/1 кв. ФР26) | Оцінка здоров’я | Рейтинг |
|---|---|---|---|
| Зростання доходу | £497,5 млн (зростання на 2% у річному вираженні) | 82 | ⭐⭐⭐⭐ |
| Прибутковість (операційна маржа) | 14,8% (зростання з 14,3%) | 85 | ⭐⭐⭐⭐ |
| Видимість портфеля замовлень | £1,364 млрд (рекордний показник) | 95 | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Конверсія грошових коштів | 114% (ФР25) | 90 | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Платоспроможність (чистий борг/EBITDA) | 0,90x (зростання з 0,58x) | 78 | ⭐⭐⭐⭐ |
| Загальний фінансовий стан | Комплексна стабільність | 86 | ⭐⭐⭐⭐ |
Потенціал розвитку CHG
1. Стратегічна амбіція: дорожня карта 2030
Chemring підтвердив свою довгострокову стратегічну мету – подвоїти річний дохід приблизно до £1 млрд до 2030 року. Ця дорожня карта підтримується переходом від постачальника компонентів до інтегратора систем, зосередженого на нішевих ринках з високими бар’єрами входу. Компанія активно інвестує в технології оборони наступного покоління, плануючи виділення на НДДКР понад £45 млн у 2025 році (приблизно 5% доходу).
2. Розширення потужностей та операційний каталізатор
Важливим каталізатором зростання є інвестиційна програма на £200 млн у сегменті Energetics. Ключові проєкти в Чикаго та Шотландії наближаються до завершення, тоді як розширення виробництва в Норвегії проходить другу фазу. Після повного запуску цих трьох програм розширення потужностей (планується на 2028 рік) Група очікує додатковий £100 млн річного доходу та £30 млн річного операційного прибутку.
3. Динаміка портфеля замовлень
Станом на 30 січня 2026 року портфель замовлень Chemring досяг нового рекорду у £1,364 млрд. Ще важливіше, що видимість доходів є надзвичайно високою: 85% покриття замовлень на ФР26 та значне покриття вже забезпечене на 2027 рік (93% у деяких сегментах). Цей «заблокований» дохід забезпечує захист від короткострокової волатильності ринку та підтримує довгострокові плани капітальних вкладень, включно з програмою викупу акцій на £40 млн, розпочатою у 2025 році.
4. Зростання за рахунок поглинань (Roke)
Нещодавнє придбання Landguard Systems слугує каталізатором для підрозділу Sensors & Information (Roke). Інтегруючи передові радіочастотні (RF) технології та інтелектуальні можливості, Chemring прискорює зростання у сферах кібероборони та національної безпеки, диверсифікуючись від виключно фізичних контрзаходів.
Позитивні фактори та ризики Chemring Group PLC
Позитивні фактори (потенціал зростання)
- Геополітичні сприятливі умови: Зростання оборонних витрат НАТО та необхідність європейських країн нарощувати оборонне виробництво створюють стабільний сприятливий фон для матеріалів Energetics та контрзаходів Chemring.
- Сильне генерування грошових коштів: Конверсія грошових коштів на рівні 114% у ФР25 дозволяє компанії одночасно фінансувати масштабні капітальні витрати та повернення акціонерам.
- Операційне відновлення: Покращення роботи на підприємстві контрзаходів у Теннессі та вирішення попередніх виробничих проблем підвищують довіру до сегменту Countermeasures & Energetics, який наразі має операційну маржу 19,1%.
- Грантове фінансування: Отримання £90 млн грантового фінансування для розширення в Норвегії суттєво знижує ризики капітальних інвестицій Групи.
Фактори ризику (потенційні загрози)
- Затримки у витратах уряду Великої Британії: Сегмент Sensors & Information зазнав «короткострокового спаду» через затримки у закупівлях Міністерства оборони Великої Британії, які можуть тривати у разі зміни політичних пріоритетів.
- Зростання чистого боргу та фінансових витрат: Чистий борг збільшився до £89,0 млн (з £52,8 млн) через значні капітальні витрати. Продовження тиску на процентні ставки може збільшити фінансове навантаження на чистий прибуток.
- Ризик виконання великих проєктів: Вартість розширення в Норвегії зросла з £145 млн до £180 млн (валова). Подальші перевищення витрат на інфраструктуру або земляні роботи можуть вплинути на цілі прибутковості 2028 року.
- Чутливість до ваги другого півріччя: Фінансові результати Групи традиційно мають вагу у другому півріччі, тому будь-які операційні збої у другій половині фінансового року можуть непропорційно вплинути на річні цілі.
Як аналітики оцінюють Chemring Group PLC та акції CHG?
Наприкінці першої половини 2024 року та з поглядом на 2025 рік, ринковий сентимент щодо Chemring Group PLC (CHG) характеризується високою впевненістю, що зумовлена «суперциклом» глобальних оборонних витрат. Як спеціалізований лідер у сфері сенсорів, контрзаходів та енергетичних матеріалів, Chemring вважається аналітиками основним бенефіціаром структурних змін у західних оборонних бюджетах. Після міцних проміжних результатів за півріччя, що закінчилося 30 квітня 2024 року, інвестиційна спільнота здебільшого зберігає оптимістичний настрій. Нижче наведено детальний огляд думок аналітиків:
1. Основні інституційні погляди на компанію
Рекордний портфель замовлень і прозорість: Аналітики особливо вражені рекордним портфелем замовлень Chemring. Після звіту за перше півріччя 2024 року обсяг замовлень досяг 1,04 млрд фунтів стерлінгів (зростання з 922 млн фунтів у фінансовому році 2023), що забезпечує безпрецедентну багаторічну видимість доходів. Investec та Peel Hunt відзначають, що цей портфель замовлень є не лише результатом короткострокового попиту, а й відображає довгострокові програмні зобов’язання союзників НАТО.
Двигун зростання «Energetics»: Ключовою увагою аналітиків є сегмент Energetics. Через глобальний дефіцит вибухових речовин і ракетного палива розширення виробничих потужностей Chemring у Шотландії та США розглядається як стратегічний хід. Аналітики Barclays підкреслюють, що 10-річна угода на 80 млн фунтів стерлінгів із Міністерством оборони Великої Британії щодо постачання вибухових речовин позиціонує компанію як критично важливий суверенний актив.
Технологічний захист у сенсорах та інформації: Дочірня компанія Roke залишається сегментом з високою маржею. Аналітики вважають, що експертиза Chemring у кібербезпеці, електронній війні та інтелекті на базі штучного інтелекту є відмінністю, яка відокремлює її від традиційних оборонних підрядників, орієнтованих лише на апаратне забезпечення. Очікується, що цей сегмент забезпечить маржі вище середнього в період 2025–2026 років.
2. Рейтинги акцій та цільові ціни
Станом на травень 2024 року консенсус аналітиків, що покривають Chemring Group, – це «Сильна покупка» або «Перевищення ринку»:
Розподіл рейтингів: Серед основних інвестиційних банків та брокерських компаній, що відстежують акції, майже 90% підтримують позитивний рейтинг. Наразі немає рекомендацій «Продавати» від провідних британських інституційних аналітиків.
Прогнози цільових цін:
Середня цільова ціна: Приблизно 430p до 450p (що означає значний потенціал зростання від поточного діапазону торгів 370p–390p).
Оптимістичний погляд: Berenberg є одним із найбільш оптимістичних, підвищуючи цільові ціни до рівня близько 480p, посилаючись на потенціал подальших підвищень прибутку на акцію (EPS) із запуском нових виробничих потужностей.
Консервативний погляд: Більш обережні аналітики утримують цілі близько 400p, визнаючи міцні фундаментальні показники, але враховуючи капітальні витрати (CapEx), необхідні для розширення потужностей.
3. Ризики, визначені аналітиками (ведмежий сценарій)
Незважаючи на переважаючий оптимізм, аналітики виділили конкретні ризики, які можуть стримати результати:
Ризики операційного виконання: Chemring наразі проходить значне розширення потужностей. Аналітики Jefferies відзначають, що будь-які затримки в запуску нових виробничих ліній або інциденти з безпекою (характерні для галузі енергетичних матеріалів) можуть вплинути на короткострокові графіки поставок.
Нерівномірність термінів контрактів: Сегмент Sensors & Information часто залежить від великих, окремих контрактів. Затримки в циклах державних закупівель – особливо в США чи Великій Британії – можуть спричинити квартальну волатильність прибутків.
Витрати на ланцюг постачання та робочу силу: Як і в багатьох секторах аерокосмічної та оборонної промисловості, Chemring стикається з постійним інфляційним тиском на сировину та високими витратами на спеціалізованих інженерів, що може стискати маржі, якщо ці витрати не будуть повністю перенесені на клієнтів.
Підсумок
Консенсус на Уолл-стріт та в Сіті Лондона полягає в тому, що Chemring Group PLC є високоякісним інвестиційним об’єктом типу «зростання за розумною ціною» (GARP) у секторі оборони. З збільшенням дивідендів на 13% у останньому півріччі та значним запасом замовлень, аналітики вважають, що компанія успішно переходить від нішевого постачальника до стратегічного глобального партнера у сфері електронної війни та передових енергетичних матеріалів. Для більшості аналітиків CHG залишається пріоритетним вибором серед компаній середньої капіталізації для отримання експозиції на стійке зростання глобальних вимог безпеки.
Chemring Group PLC (CHG) Часті запитання
Які основні інвестиційні переваги Chemring Group PLC та хто є її головними конкурентами?
Chemring Group PLC — провідна світова технологічна компанія, що спеціалізується на аерокосмічному, оборонному та безпековому секторах. Основні інвестиційні переваги включають:
- Рекордний портфель замовлень: Станом на 31 жовтня 2025 року компанія повідомила про рекордний портфель замовлень у розмірі 1,345 млрд фунтів стерлінгів, що забезпечує відмінну видимість доходів у середньостроковій перспективі.
- Провідні позиції на ринку: Chemring займає нішеві, часто ексклюзивні позиції на ринках з високими бар’єрами для входу, постачаючи приблизно 85% повітряних флотів НАТО та 60% його морських флотів контрзаходами.
- Стратегічне зростання: Компанія планує подвоїти свій річний дохід до приблизно 1 млрд фунтів стерлінгів до 2030 року, підтримуване глобальним циклом переозброєння та зростанням оборонних витрат.
Головні конкуренти:
Chemring працює в конкурентному середовищі поряд з великими оборонними конгломератами та спеціалізованими компаніями. Основні конкуренти включають BAE Systems, QinetiQ Group, Babcock International, Thales SA та Leonardo SpA. У сегменті спеціалізованих енергетичних матеріалів вона конкурує з компаніями, такими як Pacific Scientific Energetic Materials Company (PacSci EMC) та IMI Systems.
Чи є останні фінансові дані Chemring Group здоровими? Які рівні доходу, прибутку та боргу?
Згідно з повними результатами за період, що закінчився 31 жовтня 2025 року, Chemring продемонструвала стійкі фінансові показники:
- Дохід: Зріс на 2% до 497,5 млн фунтів стерлінгів (2024: 488,3 млн фунтів стерлінгів).
- Чистий прибуток: Статутний прибуток після оподаткування зріс до 48,2 млн фунтів стерлінгів порівняно з 39,5 млн фунтів стерлінгів у попередньому році.
- Операційний прибуток: Базовий операційний прибуток зріс на 6% до 73,5 млн фунтів стерлінгів з покращеною базовою операційною маржею 14,8%.
- Ситуація з боргом: Чистий борг збільшився до 89,0 млн фунтів стерлінгів (2024: 52,8 млн фунтів стерлінгів), що в основному пов’язано з значними капіталовкладеннями у розширення потужностей. Проте рівень заборгованості залишається керованим із співвідношенням чистого боргу до базового EBITDA на рівні 0,90x.
- Грошовий потік: Компанія підтримує сильне генерування грошових коштів, повідомляючи про коефіцієнт конверсії грошових коштів у розмірі 114%.
Чи є поточна оцінка акцій CHG високою? Як співвідношення P/E та P/B порівнюються з галуззю?
Станом на початок 2026 року оцінка Chemring демонструє змішану картину порівняно з історичними середніми та галузевими конкурентами:
- Співвідношення ціни до прибутку (P/E): Трайлінгове P/E становить приблизно 27,2x. Це зазвичай вважається нижчим за середній показник європейської аерокосмічної та оборонної галузі, який часто перевищує 33x, що свідчить про відносно кращу вартість порівняно з ширшим сектором.
- Співвідношення ціни до балансової вартості (P/B): P/B становить приблизно 3,7x до 4,0x. Це відображає премію, яку інвестори готові платити за спеціалізовані технологічні активи та інтелектуальну власність компанії.
- Прогнозне P/E: Прогнозне P/E оцінюється в 26,3x, що свідчить про очікування подальшого зростання прибутку.
Як змінилася ціна акцій CHG за останні три місяці та рік? Чи перевищила вона показники конкурентів?
- Річна динаміка: Станом на травень 2026 року ціна акцій Chemring зросла приблизно на 25%–30% за останні 12 місяців. Вона перевищила індекс FTSE All Share приблизно на 9,5% за цей період.
- Три місяці: Останні показники були більш волатильними; акції досягли 52-тижневого максимуму в 614 пенсів наприкінці 2025 року, але останнім часом торгувалися в діапазоні 515–535 пенсів, демонструючи короткострокову консолідацію.
- Порівняння з конкурентами: Хоча Chemring показала сильні річні результати, її динаміка в основному відповідала іншим акціям середнього капіталу оборонного сектора, що отримують вигоду від глобального «циклу переозброєння», хоча іноді відставала від більших диверсифікованих гігантів, таких як BAE Systems, під час окремих ротацій ринку.
Чи є останні позитивні або негативні новини в галузі, що впливають на CHG?
Позитивні новини:
- Збільшення оборонних бюджетів: Тривалі геополітичні напруження призвели до стійкого зростання національних оборонних бюджетів у країнах НАТО та союзниках, що безпосередньо вигідно для сегменту контрзаходів та енергетики Chemring.
- Стратегічні придбання: Придбання Landguard Systems визнано позитивним кроком для посилення можливостей дочірньої компанії Roke у сфері передових електронних бойових систем.
Негативні новини/ризики:
- Затримки у державних витратах: Компанія відзначила деяку «м’якшість» у сегменті Sensors & Information через короткострокові затримки у витратах уряду Великої Британії.
- Операційні витрати: Очікується зростання капітальних витрат та фінансових витрат у 2026 році через збільшені інвестиції у виробничі потужності, зокрема в Норвегії.
Чи купували або продавали великі інституції нещодавно акції CHG?
Chemring Group має високий рівень інституційної власності, інституції володіють приблизно 84% акцій у вільному обігу. Основні акціонери включають:
- BlackRock, Inc. та The Vanguard Group залишаються значними довгостроковими власниками.
- Інші відомі інституційні інвестори включають Royal London Asset Management, Invesco Asset Management та Jupiter Asset Management.
- Останні регуляторні звіти свідчать про стабільну базу акціонерів, хоча Albion River Management LLC визначено як значного власника з часткою 8,04%. Активність інсайдерів була відносно низькою, з незначними операціями з боку вищого керівництва, таких як James Mortensen (CFO), зафіксованими на початку 2026 року.
Про Bitget
Перша в світі універсальна біржа (UEX), що дає користувачам можливість торгувати не лише криптовалютами, а й акціями, ETF, валютами, золотом і активами реального світу (RWA).
ДокладнішеІнформація про акції
Як купити токени акцій і торгувати ф’ючерсами на акції на Bitget?
Щоб торгувати Chemring Group (CHG) (CHG) та іншими біржовими продуктами на Bitget, просто виконайте такі кроки: 1. Зареєструйтеся та пройдіть верифікацію: увійдіть на вебсайт або у застосунок Bitget і пройдіть верифікацію особи. 2. Депозит: перекажіть USDT або інші криптовалюти на ваш ф’ючерсний або спотовий акаунт. 3. Знайдіть торгові пари: введіть у пошук CHG або інші торгові пари з токенами акцій/ф’ючерсами на акції на сторінці торгівлі. 4. Розмістіть ордер: оберіть «Відкрити лонг» або «Відкрити шорт», встановіть кредитне плече (за потреби) та задайте рівень стоп-лосу. Примітка. Торгівля токенами акцій і ф’ючерсами на акції пов’язана з високим рівнем ризику. Перед початком торгівлі переконайтеся, що ви повністю розумієте правила використання кредитного плеча та ринкові ризики.
Навіщо купувати токени акцій і торгувати ф’ючерсами на акції на Bitget?
Bitget — одна з найпопулярніших платформ для торгівлі токенами акцій і ф’ючерсами на акції. На Bitget ви можете отримати доступ до активів світового рівня, таких як NVIDIA, Tesla та інших, використовуючи USDT, без необхідності відкривати традиційний брокерський рахунок у США. Завдяки торгівлі 24/7, кредитному плечу до 100x і глибокій ліквідності, що підтримується статусом однієї з 5 провідних світових бірж деривативів, Bitget об’єднує понад 125 млн користувачів, поєднуючи криптоіндустрію та традиційні фінанси. 1. Мінімальний поріг входу: забудьте про складні процедури відкриття брокерського акаунта та комплаєнс. Просто використовуйте наявні криптоактиви (наприклад, USDT) як маржу для безперешкодного доступу до акцій світових компаній. 2. Торгівля 24/7: ринки працюють цілодобово. Навіть коли фондові ринки США закриті, токенізовані активи дозволяють отримувати вигоду від волатильності, спричиненої глобальними макроекономічними подіями або публікацією фінансових звітів — на премаркеті, після закриття торгівлі та у святкові дні. 3. Максимальна ефективність капіталу: скористайтесь кредитним плечем до 100x. Єдиний торговий акаунт дозволяє використовувати загальний баланс маржі для спотових, ф’ючерсних і фондових продуктів, підвищуючи гнучкість і ефективність використання капіталу. 4. Згідно з останніми даними, Bitget займає близько 89% світового обсягу торгівлі токенами акцій, випущеними платформами на зразок Ondo Finance, що підтверджує її статус однієї з найбільш ліквідних платформ у секторі активів реального світу (RWA). 5. Багаторівнева безпека інституціонального рівня: Bitget щомісяця публікує підтвердження резервів (PoR), при цьому загальний коефіцієнт резервів стабільно перевищує 100%. Спеціальний фонд захисту користувачів обсягом понад 300 млн доларів повністю фінансується за рахунок власного капіталу Bitget. Цей фонд, створений для компенсацій користувачам у разі хакерських атак або інших непередбачених інцидентів безпеки, є одним з найбільших у галузі фондів захисту. Платформа застосовує структуру розділених гарячих і холодних гаманців, де авторизація здійснюється через мультипідпис. Основна частина активів користувачів зберігається на автономних холодних гаманцях, що допомагає зменшити ризик атак через мережу. Bitget також має ліцензії від регуляторів у різних юрисдикціях та співпрацює з провідними компаніями у сфері безпеки, такими як CertiK, для проведення комплексних аудитів. Завдяки прозорій операційній моделі та надійній системі управління ризиками Bitget здобула високий рівень довіри понад 120 млн користувачів у всьому світі. Торгуючи на Bitget, ви отримуєте доступ до платформи світового рівня з прозорістю резервів, що перевищує галузеві стандарти, фондом захисту обсягом понад 300 млн доларів і системою холодного зберігання інституційного рівня для захисту активів користувачів — усе це дозволяє впевнено використовувати можливості як на ринку акцій США, так і на крипторинку.